Ковельська міська рада – проти продажу української землі та «Формули Штайнмаєра»


На позачерговій сесії 4 жовтня 2019 року депутати Ковельської міської ради ухвалили звернення щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «Формулою Штайнмаєра» та заборону продажу української землі. Обидва рішення були прийняті одноголосно. Про це повідомляє прес-служба ВОО ВО “Свобода”. Об этом сообщает moygorod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як повідомив голова фракції ВО «Свобода» в Ковельській міській раді Вадим Ткачук, скликанню позачергової сесії передував вечірній мітинг протесту біля пам’ятника Тарасу Шевченку «Ні – капітуляції!» 3 жовтня, на якому й було прийняте рішення ініціювати скликання сесії.

«Ми, українці, відстояли право на власну державу, здобули його у безкомпромісному протистоянні на фронті і в тилу. Ми маємо право вимагати від президента країни дотримання свого головного обов’язку — непорушності Основного закону України. Всі домовленості з Росією закінчувалися для України великою кров’ю», – заявив під час мітингу Вадим Ткачук.

Під час позачергової сесії 4 жовтня свободівський проект звернення до Президента і Верховної Ради щодо недопущення капітуляції України за т.зв. «Формулою Штайнмаєра» підтримали всі 22 присутні на сесії депутати міськради (загалом у складі міської ради – 36 депутатів).

Проект рішення щодо недопущення торгівлі українською землею сільськогосподарського призначення, який фракція ВО «Свобода» внесла на чергову сесію, вирішили теж розглядати невідкладно. В результаті, зі слів Вадима Ткачука, було вирішено внести свободівський проект на позачергову сесію, як спільний проект двох фракцій – ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина». Він теж був підтриманий одноголосно всіма 22-ма присутніми на сесії обранцями ковельської міської громади.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/kovelska-miska-rada-proty-prodazhu-ukrainskoi-zemli-ta-formuly-shtajnmaiera/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя